Biz Kimiz

Ersmak Makina talaşlı imalat sektöründe otomotiv , hortum bağlantı ekipmanları ve fason imalatları gibi alanlarda faaliyet göstererek , siz değerli müşterilerimize hızlı , güvenilir ve en önemlisi az maliyet ile kaliteli üretim gerçekleştirerek ürün tedariği sağlamaktadır.

Ersmak Makina her geçen gün gelişen sanayi koşullarına ayak uydurarak makine parkını son teknoloji ürünler ile artırmayı planlamaktadır.Ayrıca bunu yanında her alanda tedarikçi firmayı bünyesinde bulundurarak müşterinin taleplerini zamanında karşılamaktadır.

ErsMak Makina kalite anlayışını en ön planda tutarak güvenilir ve başarılı işler yapmayı amaçlamaktadır.

100
Müşteri Memnuniyeti
57
Tamamlanan Proje
57
Çalıştığımız Proje

Ersmak Makina, talaşlı imalatta, müşterilerinin şartları ile diğer malzeme teknik şartlarına uygun her türlü sektöre, güvenilir kaliteli, ürünleri zamanında eksizsiz kazandırmayı, misyon olarak benimsemektedir.

Ersmak Makina, talaşlı imalatta, ulusal ve uluslararası düzeyde gerçekleştirdiği iş hacminin geliştirilmesini, tüm sektörlerde modern üretimi ve kalite kontrolü ile tüm özel işlerde doğru ve güvenilir tedarikçi ve çözüm ortağı olmayı vizyon olarak benimsemektedir.

ERSMAK MAKİNA ~ 2019- ∞